Elektrikli Bisiklet Üretim
ve Kiralama Hizmetleri.


Çevre Dostu Yeni Eğlenceniz                                         CixPet

 

Sürüş keyfi ayrı bir  heyecen ve eğlence kaynağı olan cixpet istediğiniz her şekilde  kiralamaya veya satışa hazırdır.

Eğlenceli,keyifli ve hızlı ulaşım için ürettiğimiz
cixpet'lerimiz kısa mesafede ulaşım sorunlarınızın hepsini çözüyor.

Bizler, Elektronik - Mekanik - Tasarım ve Dizayn konularında yılların birikimine sahip kişiler olarak , Gelişen Teknolojik araçlardan yararlanarak bir çok tasarım ve dizayna imza attık.

Her alanda dünyanın en pahalı enerji kaynaklarını kullanan Ülkemizde enerji maliyetlerinin düşürülebileceği araçlar üretmek için çalışmalarımızı yürütürken arada bir yerde bu üç tekerlekli ginger modeli aracı ürünümüz olarak tasarladık.

Yeni versiyon çalışmalarını ve dört tekerlekli modellerini çalıştığımız bu ürünümüzü tasarlarken amacımız, İnsanları eğlendirmek ve aynı zamanda günlük ihtiyaçlarını küçük çapta gidermelerine yardımcı olmaktı.

Günlük kullanımda 30 kuruşluk bir masraf ile 75-80 km yol yapabilen cixpet isimli aracımız tahminimizce yakıt masrafı olarak insanları mutlu edecek seviyede bir ürün olarak ortaya çıkmıştır.

Aracımızı  Tasarlayıp  deneme sürüşleri yaparken, İnsanların çok beğendiği , her kesimden insanın hoşuna giden bir ürün olduğu, Bizim tahminlerimizden çok daha fazla sempati topladığını gözlemledik. Bu bağlamda çeşitli noktalardan kiralama hizmetleri sunmaya çalışarak insanşarın hoş bir kaç saat geçirmelerini planladık. Kullanıcılar tarafından aldığımız geri bildirimlerde,kısa mesefalerdeki günlük küçük çaplı işlerin yapılırken kullanılmasında trafik,zaman faktörü,ulaşım ve yakıt masrafları gibi bir çok işlevin çok daha hızlı bir şekilde ve en önemlisi keyifli bir sürüş tarzı ile hayatımızın önemli bir parçası olabileceğini göstermiştir.Sürüş keyfi ayrı bir heyecan ve eğlence kaynağı olan cixpet istediğiniz her şekilde kiralamaya veya satışa hazırdır.


Saygılarımızla ;

 
Cixpet,elektrikli bisiklet,Ginger,scooty,scooter

UZAKLAR ÇOK YAKIN...

Cixpet,elektrikli bisiklet,Ginger,scooty,scooter
Cixpet,elektrikli bisiklet,Ginger,roadpet,cix
Cixpet,üç tekerlekli bisiklet,ginger
cixpet,elektrikli bisiklet,ginger,scooter,raodpet

2013 - Cixpet Tüm Hakkı Saklıdır.